Kerkoj vende pune si kamajer. shangist,NDKuzhinjer

Kërkohet punë nga: Kerkoj pune 20 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj vende pune si kamajer ose shangist ose ndimes kuzhinjer kam pervoj pune dit e gatuaj gjellra etj .., po ashtu di te punoj dhe ne reshtil( grill ) edhe ne shangist ose banakjer
Edhe kamajer di te punoj qe do te thot di te gjitha punet e nevojshme rreth njer Restaoranti, Hoteli , Moteli, Qebabtore, Konvikte , Gjelltore etjj dhe kom pervoj pune te interesuarit per puntor te me lajmrojn ne numrin e telefonit 049817069 ju mirpress
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim