Kerkoj pun kam edhe patentshofer

Kërkohet punë nga: driton 15 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun urgjentisht jam 40 vjeqar kam 3femij jam pa pun kam punuar ne disa vende si shofer pikapit kam shperdra pije naper lokale si dhe kam punu edhe pun fizike nese ka nevoj ndonji firm let lajmrohet ne ket numer vala ose viber +377 (044 ) 611 994 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim