Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: gazmend brahimi 13 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
jam gazmendi nga gjakova kerkoi urgjent pun shites ne dyqane ne markete kamarjer ne restorante ose ndimes kamarjer e tje kam te kryer kurs te bisnesit si dhe kurs exel windovs 045438567 045932612 viber +37745932612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim