TITI PEJSAZH BEJM RREGULLIM TE OBORREVE

Kërkohet punë nga: titipejsazh 31 Mar 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
bejm rregullimin e oborreve me me kubeza betoni terasave muerve dekoruse ,parkingje, siperfaqeve per gjelbrim ,kanalizime , pun me mini bager etj te gjitha punet ikryejm me pergjegjsi te plot numri kontaktues 044374148 si dhe 044153329 ose viber+37744374148.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim