Call Agent

Kërkohet punë nga: CallAgent 04 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Teknologji informative
-- All Consulting ,
Shpall konkurs për pune në pozitën Call Agent Aplikuesit duhet të:
- Të kenë njohuri të mirë të gjuhës Shqipe dhe Gjermane;
- Të kenë përvojë pune në pozitën e kërkuar;
– Shkathtësi të mirë komunikuese.
Ne i’u ofrojmë kushte shumë të mira të punës, një ambient i rehatshëm punuës.
Paga Fikse 500
Abschluse ose kontrat 70 Euro .
Orari standard i punës. Të gjithë kandidatët e interesuar të lajmërohen në: +37745572162
Adressa: Gjakovë afer shkolles mesme.
Ju Mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim