Kerkoj pune si ndimes kuzhinjer

Kërkohet punë nga: kerkoj pun 11 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj pune si Ndimes kuzhinjer . kam pervoj pune dhe kam praktit perfosjonale dhe kam drrejt pune. Di ti kryej gjitha punet qe i perkasin ni ,. Restaoranti . Qebabtore . Gjelltore . Po ashtu di te punoj edhe ne Grill ( reshtil ) . Kam
Pervoj pune edhe si . Kamajer. Shangist . Dhe kam nevoj per pune kush ka nevoj per punetor me informoni ne kete numer 049817069 mundsish te jete nga kumuna e gjakoves ju mirpres ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim