Cunga

Kërkohet punë nga: Fadil 20 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Bujqësi
Shes cunga te rrajes qarr dhe bung te nxjerrur ne pranver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim