SHES ELEKTRO MOTORRAT AGREGATIN

Kërkohet punë nga: sevdail 10 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Bujqësi
SHES ELEKTRO MOTORRAT GJITHSEJ JAN 3 ME NUMER A22.5 KV. 950 RRUTULLIME. E 2. ASHT 18.5.KV. 950 RRUTOLLIME. DHE E TRETA ME 15 KV. 950 RRUTULLIME. DHE 2 TERMO NJENI ASHT ME NUMER 2.5 DHE TJETRI ASHT 3.5. DHE NJI KOMPRESOR TE GJITHA. JAN NE GJENDJE TE RREGULLT. DHE SHUM PAK JAN TE PERDORUNA. TEL. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim