lavertar

Kërkohet punë nga: hasan shkodra 08 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Bujqësi
bejm lavrimin e kopshteve dhe oborreve me mjetet me te persosura si;motokultivator,pllug dhe frez,qmimin sipas marrveshjes per kontakt ja nr,tel 044322488dhe 054208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim