lavrimi i tokes

Kërkohet punë nga: lavetar 23 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Bujqësi
bejm lavrimin e arave,oborreve,dhe kopshtet e juaja,si edhe frezimin e tyre me te gjitha mjetet percjellese me nji qmim shum te arsyeshem per me teper shih foton,per info nr,tel,044322488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim