kerkoj puntor saldimi

Kërkohet punë nga: sherif 29 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj puntor per saldim ,punojm rrethoja,dyr gilindera pre hekuri .Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel;044875515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim