Punojm pune te mjeshtris pllaka montimi i ujit

Kërkohet punë nga: arif Dje 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Inxhinieri
Punojmë punë te keramikes dhe sanitaris duke perfshire : sistemin e ujesjellsit , moler-abrib ,mozaik te ndryshem per pishina dhe banjo,gurë dekirativ etj...Ju mirëpresim! Mund te na kontaktoni ne viber :+37744294937https://www
facebook.com/Punojmë-punë-të-mjeshtrisë-keramik-pllaka-sanitari-837384266293681/?ref=aymt_homepage_panel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim