KERKOJ MIRMBAJTSE TE SHTEPIS

Kërkohet punë nga: besim 03 Dhj 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
KERKOJ NJE MIRMBAJTESE TE SHTEPIS ORARI PUNES PREJ ORES 11 DERI ORA 17 .NUMRI TELEFONIT MUNDENI EDHE NE VIBER 9946728445529 QMIMI ME MARVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim