Kerkohet amvise

Kërkohet punë nga: Hikmete 01 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Orari i punes: 10:00 - 18:00
E diela pushim
Per qdo informat tjeter kontakto ne numer te tel.
044528633. (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim