Kerkohet puntore amvise

Kërkohet punë nga: Eti 18 Qer 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Puna eshte pastrimi i shtepis puna ne kuzhin nese kerkohet edhe duhet te gatuaj puna behet 3 dit ne jav prej ores 10 deri 19 mosha kerkohet te jet deri 25 vjet paga fillestare 50 eur
Per kontakt mundeni viber watsapp njejtin numer flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim