Kujdestare per punet e shtepis

Kërkohet punë nga: Eti 29 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
duhet ti kryej punet e shtepis shtepija eshte e vogel nuk ka shum pune pra merret me pastrimin ne kuzhin si dhe ne ter shtepin nese kerkohet duhet edhe te gatuaj puna behet 3 her ne jav jo qdo dite ditet i caktojm ne paga fillestare eshte 50eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim