PASTRIMI I SHTEPIJAVE

Kërkohet punë nga: pastrimi ''LUMTURIA'' 15 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
BEJM PASTRIMIN E SHTEPIJAVE NE MENYR GJENERALE ME MJETET,DETERGJENTET DHE PUNTORET TONA ,JU MIR PRESIM NE KETA NR,TEL, 044322488 DHE 045208629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim