CALL AGENT 60€! PER CDO TERMIN TE MBAJTUR!

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Callcom 04 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Marketing dhe Media
STOP!

NDALO! premtimet e thata me paga fikse, Provizione të vogla dhe jo Serioze!

NDALO! fitimin e menagjerave nga terminat dhe puna juaj!

NDALO! DHE FILLO me CALLCOM MENJËHER!


60€! PER ÇDO TERMIN TË MBAJTUR!


FILLO! Me pagën prej terminit të parë me 60€! për çdo termin te mbajtur!

FILLO! puno për vetën!

FILLO! punën nga lokali apo shtëpia juaj (paisjet do të ju ofrohen me marrveshje ose ne këmbim)


FEEDBACKS DHE PAGESAT DIREKTE NGA ZVICRA NË E-MAIL DHE KONTON TUAJ!!!Për më shumë informata na kontaktoni:

Tel/Viber: +377 45 969 417
Skype: callcom.ks
Mail: callcom.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim