Ndertimtari

Kërkohet punë nga: Bujar 18 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Firma jone ndertimore operon ne sektorin e ndertimit me pervojë mbi 15-vjeqare.Duke ndertuar shtepi private deri ne finale, pishina deri te mbushja me uje, etj.
Firma jone ka zgjedhur rrugen me te mire per ti ofruar klientit pune cilesore si rezultat i eksperiences tone.
Juve ju mbetet qe te kontaktoni me ne dhe shfaqeni interesin e juaj ne dote finalizojme.

Kontakti:
Bujari Tel:044 238 215
Viber:00377 44 238 215
Lulzimi Tel:044 168 656
Viber:00377 44 168 656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim