Vllezrit berisha

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit dhe rresav ,agjakav , kamina ,qeshmeve ,funtana ,zida me gur , qeshmeve ,arka te bunarve me gur e shum sherbime tjera tek vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim