punojmi

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ntp VLERA 08 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
nevelizim ybercuk parket llaminat dyr te dhomave etj, etj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim