Punojm,rrym,uj,nxemje qendrore dhe defekte te vogl

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: elektro trimi 18 Tet 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Nvaret si pas shpis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim