Qeremide pak te perdorura

Kërkohet punë nga: bahri 01 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Shiten qeremidet 2300 copa , qmimi 15 cent copa qeremidet nuk jan te thyera dhe jan 30 kapak ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim