RRym.Uj.Ngrohje qendrore

Kërkohet punë nga: leoart pira 27 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm rrjet per toke dhe me radijator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim