instalues I rrjetit elektrik dhe ujesjellsit

Kërkohet punë nga: Afrim Zeqiri 27 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Punë nga shtepija
Kerkoj te punsohem si mjeshter I instalimit te rrymes dhe ujesjellsit kam dhe patent shofer nga gjuhet e huaja priorite kam gjuhen Angleze dhe Italiane te folur standarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim