Djepa

Kërkohet punë nga: Liridon 05 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Shesim djepa me shumic dhe. Pakic djepa te drunit. Panellit. Dijapanit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim