Elektro mili

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elektro mili 06 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Bejm instalimin e rrymes ujit dhe kanalizimit ne menyr profesionale ne shtepi objekte banesa lokale etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim