Kerkoj puntore sallon ondolimi

Kërkohet punë nga: Nesa 13 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntore dhe nxense per sallon ondolimi ju lutem te interesuarat te lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim