Pune dore dhe bejm qepjen e postavav

Kërkohet punë nga: postava 30 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Punojm pun dore me rruza dhe far do ngjyre per tavolin bukes dhe per tavolin treshe te sallonit me porisi dhe qenismi postava jastik kocelka komoltete etj ne shtepi punojm gjindemi afer kolegjit gjilani ju mirpresum qmimi sipas marveshjes mund te kontaktoni edhe viber ne ket numer +38649458595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim