kerkohet pune

Kërkohet punë nga: Afrim 16 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
jam nga Gjilani kerkoi te punoi ne mjeshtri te rrymes ate te instalimeve njoh punen mir shum punoi edhe ne donje kompani nuk prish pun edhe ne grupe
perveq instalimeve te rrymes njoh edhe punen ne intstalime te ujit dhe kanalizime mund te punoi edhe ne vende jasht Gjilanit po edhe ne vende te rajonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim