kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Afrim Zeqiri 18 Mar 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
jam me profesion elektricist kam nevoi te punoi me profesionin tim njoh shum mir profesionin e rrymes kam njohuri edhe ne paisjet shtepiake ( teknik te bardh ) kam patent shoferi koh me par kam punuar edhe taksist kam te perfunduar shkollen e mesme njoh mir shum edhe ne rregullimin dhe mirmbajtjen e veturave te gjitha di ti punoi vetem remont nuk di ta bej veturen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim