punoj me elektro instalime dhe instalime te ujit

Kërkohet punë nga: Afrim 02 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
Ne instalime te elektros bej instalime te nivelit te ulte dhe ati te nivelit te mesem bej montime te bojlerve rregullimin e paisjeve te amvisris etj
Ndersa ati te instalimit te ujit ne nivel te sistemit italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim