tekniki i elektros

Kërkohet punë nga: Afrim Zeqiri 12 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
punojm me elektro instalime te rrymes ne neivelin e mesem dhe ate te larte .
Mirmbajm edhe paisjet neper apartamente montojm llosterat shperetat elektrik maqina te te larjes etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim