Bëjm transportin e automjteve 24h

Kërkohet punë nga: Burim 09 Jan 01:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Transport dhe Distribuim
Bejm transportin e automjeteve me marimang 24h me dit numri kontaktues 044165541; 044292803; 045676131; 044676132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim