Kerkoj pun shofer kategori c1

Kërkohet punë nga: Festim 23 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kategori c1 shofer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim