Shofer i serbis

Kërkohet punë nga: Sunaj 08 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pune si shofer me kategorit B.C per serbi dhe europ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim