kerkoj pun

Kërkohet punë nga: sabri ibrahimi 07 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun si shofer. Kategorin b dhe qfar do pun tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim