KAMARJER

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HOTEL 16 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj 2 kamarjera me pervoj pune..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim