Kuzhinjer,picamen

Kërkohet punë nga: Anonim 15 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pun orar paradite 8 or mundsisht .komuna:n Gjilan ,rroga me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim