Keramik ICO Profesional

Kërkohet punë nga: Keramik ICO Profesional Sot 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike .Instalimin e ujt.Menjanimin e defekteve ne uj dhe kabllove elektrike 24h.Te xhitha llojet e fasadave te brendshme dhe te jashtme.Montimin e qeramikave,montimin e shkallve me granit mermer.Nivelizime te objekteve.Sovatim dhe Knauf..viber :+37744630897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim