Mjeshter per instalimin e nxemjeve qendrore.

Kërkohet punë nga: nazmi 07 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm montimim dhe instalimin e nxemjeve qendrore ne menyre profesionale dhe efikase me qmime te volitshme dhe te arsyeshme per punen qe bejme.
per me shume informata na kontaktoni ne numrin e tel , te shkruar siper .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim