Operator për Call Center

Kërkohet punë nga: Besmir 06 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania Contakt Center lidere ne fushën e sigurimeve shëndetsore ( assurance santé - Krankenversicherung) ,është ne kërkim te 2 operarove telefonik me Gjuhë Franqeze për zyrën tonë ne Klinë .
Nese e flisni rrjedheshem Gjuhën Franqeze dhe jeni komunikativ atehere ju lutëm te drejtoheni ne numrat e kontaktit .

*Pagesa mbi mesataren e Kosovës
*Ambient miqsor pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim