kerkoj pune

Kërkohet punë nga: blerim 01 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Agjentë për shitje
kerkoj pune.jam nga komuna e klines.kam deshire qe aty ku te punoij te jen korrekte me pagesen qe bejn pak a shum bile me kan te rregullt.dhe te jete puna afat gjate .per udhetim nuk e kam problem sepse kam veturen time.ju faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim