Ipet me qera

Kërkohet punë nga: Mehmet 08 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
ipet me qera shtëpia e kompletuar në fshat, komuna e Klinës, të interesuarit mund të lajmërohen në këta numra: 044 180 112, ++41 76 427 53 42 si dhe me shkrim mbislimi@gmx.ch Çmimi i volitshëm, presim të interesuar dhe njerëz serioz. Perparësi kanë shqiptarët nga viset si Preshevë, Medveghë, Bujanoc, nga Maqedonia, apo shqiptarët nga Mali i zi, si dhe ndonjë familje në gjendje të rëndë nga Kosova apo Shqipëria. Flm për mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim