Kërkojmë një puntore

Kërkohet punë nga: mursel 10 Jan 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kërkojmë një punëtore për mbikqyrjen e një prone. Zonja nuk duhet të jetë më e re se 45 vjet, të jetë puntore, e sinqert dhe mos të ketë obligime tjera familjare. Pagesa dhe të gjitha kushtet tjeara me dokumente dhe marrëveshje të dyanshme, Për më shumë shkruani në emailadresën time: mbislimi@gmx.ch
Flm për mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim