servis per pastrimin e banesav dhe shtepijave

Kërkohet punë nga: besart 23 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
bejm pastrimin e shtepijav banesav rregullimin e oborrev shertimin e pemve mbjelljen e bashqeve lulave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim