* NIVELIZIM * [YBERCUK]

Kërkohet punë nga: Musli 17 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm Nivelizimin e [Objekteve] shtepive me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim