BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 07 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT,,SHKALL ,IZOLIME TE BANJOVE ,,FASADA TE BRENDSHME ,,LAMINATE ,,INSTALIM TE UJIT , ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,,PER PUNE JU GARATOIM ,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUD TE KONTAKTONI NE NUMTAT TAN TEL OSE VIBER,+38649113983 OSE +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim