BOIM MONTIMIN QERAMIKAV --GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 11 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME E BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE SHUM VJEQARE, ME QMIME TE ARSYSHME PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL 045837540 OSE 049113983 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim