BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,,GRANIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 02 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE QERAMIKAV ,,GRANITIT,SHKALL,IZOLIME BANJOVE,FASDA TE BRENDSHME , ETJ ETJ , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , PER PUNE JU GARATOIM ,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL. OSE VIBER 045837540 049113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim